OVR Technology از یک هدست واقعیت مجازی حاوی هشت رایحه رونمایی کرد

OVR Technology از یک هدست واقعیت مجازی حاوی هشت رایحه رونمایی کرد

ایرانی متا ایرانی متا

OVR Technology از یک هدست واقعیت مجازی حاوی هشت رایحه رونمایی کرد

 

شرکتی به نام OVR Technology یک هدست واقعیت مجازی که حاوی هشت رایحه قابل ترکیب است را تولید کرد.
حس بویایی به تجربه واقعیت مجازی (VR) اضافه شده است که توسط شرکت‌های متاورس در نمایشگاه Consumer Electronics (CES) 2023 به نمایش گذاشته شد.
یک گزارش از شرکت مشاوره McKinsey & Company پیش‌بینی کرد که متاورس به طور بالقوه می‌تواند تا سال 2030 ارزشی 5 تریلیون دلاری داشته باشد. با این حال، این گزارش اشاره کرد که موفقیت متاورس به جنبه انسانی توسعه یافته‌تری نیاز دارد که تجربیات مثبتی را به کاربران خود ارائه دهد. یکی از این کاتالیزورها ممکن است ادغام حس بویایی و لامسه در تجربیات واقعیت مجازی باشد که در نمایشگاه اخیر CES به نمایش گذاشته شد.
همان‌طور که گزارش شده است، یکی از شرکت‌ها به نام OVR Technology یک هدست با ظرفی برای هشت رایحه را به نمایش گذاشت که می‌توان آن‌ها را با هم ترکیب کرد و رایحه‌های مختلفی ایجاد کرد. طبق گزارش‌ها، هدست واقعیت مجازی قرار است اواخر سال 2023 عرضه شود. نسخه قبلی که برای بازاریابی عطر استفاده می‌شد، به کاربران اجازه می‌دهد محیط‌های مختلف مانند یک بستر گل رز را بو کنند.
به گفته Aaron Wisniewski، مدیرعامل OVR Technology، واقعیت توسعه‌یافته به‌زودی با تجارت، سرگرمی، ارتباطات اجتماعی، آموزش و رفاه ادغام خواهد شد. مدیر عامل شرکت تاکید کرد که رایحه به این تجربیات "قدرت بی‌نظیری" می دهد.
 
نظرات
شما هم می توانید در مورد این مقاله نظر بدهید
امتیاز شما: