اخبار متاورس

 • بیپل اولین کتاب خود را منتشر کرد
  بیپل اولین کتاب خود را منتشر کرد
  ایرانی متا
  38

  بیپل که با نام مایک وینکلمن نیز شناخته می شود، یک هنرمند دیجیتال و طراح گرافیک از، ایالات متحده آمریکا است. او به دلیل سبک منحصر به فرد خود در خلق آثار هنری دیجیتال با استفاده از مدل سازی سه بعدی، انیمیشن به طور گسترده‌ای شناخته شده است.

 • OREO تجربه VR خود را در متاورس راه‌اندازی کرد
  OREO تجربه VR خود را در متاورس راه‌اندازی کرد
  ایرانی متا
  38

  این هفته، OREO یک طعم جدید با نسخه محدود به نام Most OREO OREO را معرفی کرد که دارای آسیاب های واقعی OREO و مخلوط با خامه است. در رونمایی از این محصول جدید، این شرکت تجربه متاورسی خود را در هدست‌های Meta Quest 2 و Meta Quest Pro ایجاد کرده است.

 • سازمان ملل به دنبال یک اکوسیستم متاورسی است
  سازمان ملل به دنبال یک اکوسیستم متاورسی است
  ایرانی متا
  59

  بازوی سازمان ملل که مسئول ارتباطات و فناوری جهانی است، اتحادیه بین المللی مخابرات (ITU) یک گروه متمرکز متخصص برای کار بر روی استانداردهای فنی بین المللی برای متاورس ایجاد کرده است.

 • بازی‌های زنده NBA در متاورس
  بازی‌های زنده NBA در متاورس
  ایرانی متا
  43

  غول رسانه های اجتماعی، متا در حال گسترش همکاری خود با اتحادیه ملی بسکتبال (NBA) و اتحادیه ملی بسکتبال زنان (WNBA) است. این شرکت با استفاده از هدست Meta Quest خود، تجربه‌های اجتماعی و فراگیر بسکتبال NBA را ارائه می‌کند.

 • احتمال بیش از 45٪ رشد در صنعت NFT برای امارات متحده عربی
  احتمال بیش از 45٪ رشد در صنعت NFT برای امارات متحده عربی
  ایرانی متا
  58

  به گزارش رسانه خبری بیزینس وایر businesswire بر طبق بررسی‌های ماه گذشته در صنعت توکن‌های غیرقابل تعویض (nft)، کشور امارات متحده عربی ممکن است در سال 2023 با رشد سالانه 45.5 درصدی مواجه شده و به 982.1 میلیون دلار برسد. انتظار می‌رود این صنعت در طول سال‌های2022-2028 با نرخ رشد مرکب سالانه (CAGR) 32.1 درصدی همرا...

 • اپل، غول دنیای تکنولوژی به متاورس پیوست
  اپل، غول دنیای تکنولوژی به متاورس پیوست
  ایرانی متا
  67

  انتظارها به اتمام رسید و "اپل" که به غول دنیای تکنولوژی و فناوری شهرت دارد نیز به متاورس اضافه شد. این خبر برای علاقمندان و دوستداران اپل خبر جذاب و هیجان‌انگیزی خواهد بود.

 • فرشید موسوی با همکاری Grimshaw ،HWKN و WHY مراکز اجتماعی با الهام از جاده ابریشم را در متاورس ایجاد می‌کنند
  فرشید موسوی با همکاری Grimshaw ،HWKN و WHY مراکز اجتماعی با الهام از جاده ابریشم را در متاورس ایجاد می‌کنند
  ایرانی متا
  110

  پلتفرم جدید متاورس pax.world که قرار است در اوایل سال 2023 راه‌اندازی شود، همکاری خود را با دفاتر معماری جهانی گریمشاو، HWKN، فرشید موسوی و WHY برای ایجاد یک مرکز اجتماعی و فرهنگی که به عنوان هسته اصلی در نظر گرفته شده است، اعلام کرده است.

 • دولت سئول دروازه‌های شهر متاورسی را به روی عموم مردم باز می‌کند
  دولت سئول دروازه‌های شهر متاورسی را به روی عموم مردم باز می‌کند
  ایرانی متا
  93

  محیط مجازی شهر متاورسی قابلیتی را در اختیار ساکنان این شهر قرار می‌دهد که می‌توانند به اسناد رسمی دسترسی داشته باشند، شکایات خود را ثبت کرده و پاسخ به سوالات مربوط به ثبت مالیات را دریافت کنند. با توجه به این توضیحات به نظر می‌رسد که گام اول این پروژه برای خدمت‌رسانی دولت به مردم است.

 • راه‌اندازی مسابقات اسب‌دوانی در متاورس توسط دبی
  راه‌اندازی مسابقات اسب‌دوانی در متاورس توسط دبی
  ایرانی متا
  70

  پلتفرم مسابقه اسب دوانی مبتنی بر متاورس به بازیکنان این امکان را می‌دهد که در اطراف میدان مسابقه اسب‌دوانی معروف Meydan با اسب انتخابی خود مسابقه دهند.

 • اظهار نظر بیل گیتس در رابطه با آینده هوش مصنوعی
  اظهار نظر بیل گیتس در رابطه با آینده هوش مصنوعی
  ایرانی متا
  36

  بیل گیتس اخیراً در یک جلسه پرسش‌وپاسخ در ردیت در جواب به این سؤال که آیا در حال‌ حاضر هم فناوری بزرگی مثل اینترنت در سال 2000 وجود دارد یا خیر، گفت، هوش مصنوعی فناوری بزرگ [حال حاضر] است.